Hi-Up Vinç

35 tonluk Hi-Up vinç 24.000kg kaldırma kapasitesi, 21m ana bom uzunluğu, 36m max. bom uzunluğu ve 15m jib bom uzunluğu sayesinde birçok alanda kullanılmaktadır.

Baz istasyonu montaj-bakım, asansör malzemeleri, cam montaj, dış cephe uygulamaları, dizi film reklam, görsel çalışmalar, havalandırma, forklift taşıma katlara iskele yükleme-boşaltma, ilaç, kimya, üretim tesisleri, semtler ve şehirler arası malzeme, cihaz aktarma, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılan bu dev 35 tonluk hi-up vinç, İnşaat,mimarlık, makine, mühedislik, avm, aluminyum,çelik, mekanik, iletişim,reklam firmalarının tercih ettiği bir makine türüdür.

Hi-Up Vinç; kiralık vinç olarak elde edilebilir olup, kamyonun üstüne yerleştirilen vinçten oluşur. Hi-Up vinç, trafiğe kapalı alanlarda vinç kiralama yoluyla kiralanıp, kullanılabilir.

Kiralık vinç olarak kullanımının nedeni kaldırma ve taşıma gibi ağır yüklerin yani insan gücüyle taşınamayan yüklerin kaldırıp, taşınmasını sağlar. Şoförlerinin kaldırma ve yüklemek için belgeye sahip olmaları gerekmektedir.

Bu vinçler trafiğe açık alanlarda kullanıldıklarından G sınıfı ehliyete de sahip olmaları gerekmektedir. Vinç kiralama yoluyla elde edebileceğimiz Hi-Up vinç’ in birçok çeşitleri farklı tipleri vardır. Kaldırma ve yükleme gerçekleştireceğiniz bölge riskli olduğu için kiralık vinçlerinizin bakımı düzenli olarak gerçekleştirilmelidir.