Sepetli Vinç

Kiralık sepetli vinç Tekirdağ servisiyle, farklı boyutlarda ve farklı yüksekliklere çıkabilen vinç sistemlerimiz ile kiralama hizmeti sağlıyoruz. Dilediğiniz sürede kiralama opsiyonlarını değerlendirebilir, günlük, haftalık ya da aylık kiralayabileceğiniz gibi yıllık kiralama servisimiz de bulunmaktadır. Yüksek teknoloji ile donatılmış vinç sistemleri ve 80 metreye kadar kaldırma kapasitesi sunan araçlarımızla faaliyet gösteriyoruz.

Sepetli vinç kiralama hizmetlerinde 20 ila 80 metre seçeneği ve sepet büyüklüklerine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da ücretsiz keşif servisimizden yararlanarak, işinize göre en ideal sepetli vinç kiralama seçeneğinden yaralanabilirsiniz.

Sepetli Vinç Kiralama Ve Operatör Servisi
Sepetli vinç kiralama ile tüm Tekirdağ'da yüksek alanlardaki işlemlerinizi güvenli şekilde, kolaylıkla, hızlı ve ekonomik fiyatlarla yapılma için hizmet sunuyoruz.

Vinç, forklift ya da Monitou iş makinelerinin tamamı, yetki belgesine sahip operatörler tarafından kullanılmalıdır. Firmamız profesyonel teknik kadrosu ile güvenilir hizmet vermekle birlikte, alanında uzman operatörler ile sunum yapıyor.